Pożyczka z poręczycielem krok po kroku

Uzyskanie pożyczki nie jest obecnie trudne nawet jeśli nie posiada się dobrej zdolności kredytowej. O ile banki nie chcą ryzykować i odrzucają wnioski takich kredytobiorców, to firmy pożyczkowe poszukują rozwiązań, dzięki którym mogą bezpiecznie udzielić pożyczki również tym klientom, którzy z różnych przyczyn utracili swoją zdolność. Uzyskanie pożyczki z gwarantem jest proste, wystarczy wykonać kilka kroków, by otrzymać pieniądze na rachunek bankowy.

Krok 1: Wybranie korzystnej oferty

Osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej, a ich jedyną możliwością na uzyskanie zobowiązania jest posiadanie gwaranta nie muszą się obawiać, że są skazane na zaledwie kilka ofert, z których trudno wybrać korzystną. Wręcz przeciwnie. Coraz więcej firm pożyczkowych poszerza swoją ofertę o pożyczki z poręczycielem, w szczególności dla osób zadłużonych. Według Ogólnopolskiego raportu o zaległym zadłużeniu i niesolidnych dłużnikach na koniec 2018 roku niemal 3 mln Polaków nie radziło sobie ze spłatą zadłużenia. Na rosnącą ilość zadłużeń odpowiadają firmy pożyczkowe, które przygotowują rozwiązania będące niekiedy pomocą w uwolnieniu się od problemów finansowych. Co oferuje więc korzystna pożyczka z poręczycielem?

  • Atrakcyjne oprocentowanie, w tym również Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania
  • Możliwość dopasowania wysokości rat i okresu kredytowania do indywidualnej sytuacji
  • Możliwość spłacenia zobowiązania przed terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz przedłużenia okresu kredytowania w przypadku problemów finansowych.

Krok 2: Złożenie wniosku o przyznanie pożyczki z poręczycielem

Na stronie wybranej firmy pożyczkowej znajduje się specjalny formularz. Pożyczka z poręczycielem-niezbędne jest wskazanie danych nie tylko pożyczkobiorcy, ale również poręczyciela. Przedstawiciel firmy pożyczkowej skontaktuje się telefonicznie zarówno z pożyczkobiorcą, jak i poręczycielem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *